Light+Building 2018
Vážení obchodní partneři, zveme Vás na největší světový veletrh světelné techniky Light+Building 2018, který se koná v termínu 18-23.3.2018 ve Frankfurtu nad Mohanem, Německo. Najdete nás na stánku H41, hala 4.1.

Speciální svítidla

RESIST
Použití: Pro osvětlení vlhkých, prašných průmyslových prostorů vnitřních i venkovních, jako jsou haly, sklady, dílny, chodby, sklepy, garáže. Technický popis: Těleso svítidla se skládá z polykarbonátové tuby o tloušťce 3,5 mm, koncové uzávěry jsou z poniklované oceli. Reflektor uvnitř svítidla je leštěný, z hliníkového plechu..
FLOODLIGHT
Použití: Pro osvětlení vlhkých, prašných průmyslových prostorů, jako jsou haly, sklady, dílny a jiné prostory požadavkem na vyšší světelnou intenzitu. Technický popis: Těleso svítidla je vyrobeno z ocelového plechu povrchově upraveného práškovou barvou. Reflektor je z vysoce odrazivého hliníkového plechu. Optický kryt je z UV odolného polykarbon&..
MACHINE
Použití: Pro místní osvětlení pracovních ploch obráběcích strojů a jiných zařízení. Technický popis: Stínidlo svítidla je vyrobeno z mořeného Al plechu, na vnější straně je povrchově upraveno práškovou barvou. Kryt z Al plechu – povrchově upravený práškovou barvou má zabudovaný vypínač. Ramena z ocelových trubek jsou po..
VAGON - METRO
Použití: Pro osvětlení vnitřních prostorů železničních kolejových vozidel. Technický popis: Těleso svítidla je vyrobeno z Al plechu, rám je vyroben z ocelového plechu – obě části jsou povrchově upraveny práškovou barvou. Elektrovýzbroj je připevněna v tělese. Ochranný kryt z organického skla je v rámu utěsněn mikroporézní pryží.   P..
Webové stránky vytvořila spol. Unired