RESISTRESIST


Použití: Pro osvětlení vlhkých, prašných průmyslových prostorů vnitřních i venkovních, jako jsou haly, sklady, dílny, chodby, sklepy, garáže.

Technický popis: Těleso svítidla se skládá z polykarbonátové tuby o tloušťce 3,5 mm, koncové uzávěry jsou z poniklované oceli. Reflektor uvnitř svítidla je leštěný, z hliníkového plechu. Díky vysokému stupni krytí IP68 může být svítidlo trvale ponořeno až do hloubky 2 m. Maximální průřez připojovacích vodičů je 2,5mm2.

Instalace: Na strop, na stěnu – pomocí upínadel, lankovým závěsem.

Provedení: Svítidla se vyrábí v provedení s elektromagnetickým předřadníkem (VVG), elektronickým předřadníkem (EVG), s elektronickým regulovatelným předřadníkem (EVG DIMM) nebo provedení s nouzovou jednotkou (EMERGENCY). Dle přání i upravená verze do prostředí s teplotou +85°C – pouze pro typy se zářivkami T8. 

Na objednávku: ocelové / nerezové upínadla, lankový závěs, průchozí provedení (dvě kabelové vývodky), *provedení svítidla s elektrickou ochranou třídy II, **konektory pro rychlé zapojení, speciální reflektory – pro směrování světelného toku:

 

Webové stránky vytvořila spol. Unired