PEGAS LEDPEGAS LED


Použití: Svítidlo pro osvětlení náročných průmyslových prostorů vnitřních i venkovních s vysokým stupněm mechanického namáhání.  

Technický popis: Těleso a příruba svítidla jsou odlitky ze slitiny AlSi povrchově upraveny práškovou barvou. Optický kryt je z kaleného skla. K horní časti tělesa je připevněn ocelový závěs s okem. Po bocích tělesa jsou dvě kabelové vývodky. Uvnitř svítidla je zabudovaný LED modul, který se skládá z desky osazené LED diodami a napájecího zdroje. Svítidlo je konstruované jako průchozí, pro třífázové zapojení (pěti žilový kabel).  Při použití svítidla jako koncové se volná kabelová vývodka zaslepí zátkou. Max. průřez připojovacích vodičů je 4 mm2.

Instalace: Pomocí ocelového závěsu s okem ø 18 mm.

Provedení: Svítidla se vyrábí v provedení s  elektronickým regulovatelným předřadníkem (EVG DIMM), který umožňuje regulaci světelného toku a tím i příkonu svítidla na 50 %. Svítidla jsou vybavena samoresetující tepelnou pojistkou a přepěťovou ochranou až do 4 kV. Svítidla jsou standardně dodávány s kabelovými vývodkami M25 x 1,5 , dle přání i kabelové vývodky M20 x 1,5.   

Na objednávku: stínidlo 254.5021/01, držák 4-99.8103 pro uchycení na strop, držák 338.2735 pro uchycení na stěnu, klíč 3-99.6158/1.  

 

Webové stránky vytvořila spol. Unired