FARMER I LEDFARMER I LED


Použití: Pro osvětlení průmyslových prostorů vnitřních i venkovních.

Technický popis: Těleso je z ocelového plechu povrchově upraveno práškovou barvou. Anorganický skleněný kryt s těsněním a ochranným košem jsou k tělesu připevněny čtyřmi kovovými uzávěry. Uvnitř svítidla je zabudovaný LED modul, který se skládá z desky osazené LED diodami a napájecího zdroje. Podle jednotlivých typů jsou součástí svítidla: připojovací skříň ze slitiny AlSi, ocelová trubka povrchově upravena práškovou barvou nebo pozinkovaný výložník z ocelového plechu. Svítidlo se vyrábí jako průchozí, je vybaveno dvěma kabelovými vývodkami. Maximální průřez připojovacích vodičů je 4 mm2.

Instalace: Na strop, na stěnu.

Provedení: Dle přání i provedení svítidel se zesílenou korozivní ochranou – verze „pz“, provedení s ocelovým ochranným košem – verze „K“, provedení s polykarbonátovým ochranným košem a nerezovými uzávěry – verze „p“. Svítidla se vyrábí v provedení s  elektronickým regulovatelným předřadníkem (EVG DIMM), který umožňuje regulaci světelného toku a tím i příkonu svítidla na 50 %. Svítidla jsou vybavena samoresetující tepelnou pojistkou a přepěťovou ochranou až do 4 kV.

Na objednávku: ocelový ochranný koš 1-99.6231, PMMA ochranný koš 182.5005, polykarbonátový ochranný koš 182.2540, ochranný skleněný kryt 232.5068/1, kovový uzávěr 4-99.8470/01, nerezový uzávěr 4-99.6180/01

* přidáním písmene „K“ za typové označení budou svítidla vybavena ocelovými ochrannými koši (př. 591 36 01 K)

Přidáním písmene „p“ za typové označení budou svítidla vyrobena s polykarbonátovým ochranným košem a nerezovými uzávěry - pro náročné provozy (př. 591 36 01 p)

Přidáním písmen „pz“ za typové označení budou svítidla vyrobena se zesílenou ochranou proti korozi - pro zvláště náročné provozy (př. 591 36 01 pz)

Libovolné kombinace speciálních provedení dle přání zákazníka.

Webové stránky vytvořila spol. Unired